Tornooikalender BDB 2017-2018

18/02/2018 Kampioenschap van Oost-Vlaanderen

04/03/2018 Kampioenschap van Limburg

01/04/2018 Kampioenschap van Vlaanderen (major)

22/04/2018 Kampioenschap van Vlaams Brabant (Beersel)

29/04/2018 Kwalificatie Nationale Selectie

01/05/2018 Belgian Team Cup Challenge

 

Uitslagen BDB-rankings

17/09/2017 Kampioenschap van Antwerpen (pro)

Heren    :  Jeffrey Van Egdom

runner up Roger Janssen

Dames   :  Carine Dessein

runner up Kelly Hardiquest

Jongens :  Sven Clauwaert (Vincennes)

runner up Xanti Van den Bergh

Meisjes  :  Cassandra De Keyzer

runner up Audrey Ysewijn

 

15/10/2017 Open Lessen (regular)

Heren A   : Vanderhirtz Jean-Luc (Los Amigos)

runner up Jeffrey Van Egdom

Heren B   : Taeymans Cedric (Vincennes)

runner up Philip Van Gasse

Dames    :  Carine Dessein

runner up Verstraeten Stephanie

Jongens  :  Sven Clauwaert (Vincennes)

runner up Erik Meyers

Meisjes   :  Audrey Ysewijn

runner up Cheyenne Vleugels

 

22/10/2017 Jill Desmedt (regular)

Heren A   : Sven Verdonck

runner up Roger Janssen

Heren B   : Bledar Aliaj (Vincennes)

runner up Steven Raman

Dames    :  Jana Kanovska

runner up Reyniers-Denies Vanessa (The Wizards)

Jongens  :  Maringo Baes Jr

runner up Zyon Raman

Meisjes   :  Ceyenne Vleugels

runner up Audrey Ysewijn

Aspiranten : Kyenta Ysewijn

 

01/11/2017 Kampioenschap van West Vlaanderen (pro)

Heren A    :  Kenny Neyens

runner up Aerts Jorgen

Heren B    :  Sleven Marc

runner up Taeymans Cedric

Dames     :   Patricia de Peuter

runner up Carine Dessein

Jongens :  Wesley Van de Voorde

runner up Maringo Baes Jr.

Meisjes  :  Audrey Ysewijn

runner up Cheyenne Vleugels

 

5/11/2017 Tornooi Maringo Baes Jr (regular)

Heren A   : Roger Janssen

runner up Kenny Simons

Heren B   : Eddy Bouten

runner up Harry Famaey

Dames    :  Sonja Boudry

runner up Cynthia Pille

Jongens  :  Maringo Baes Jr

runner up Xanti van den Bergh

Meisjes   :  Cheyenne Vleugels

runner up Audrey Ysewijn

Aspiranten : Kyenta Ysewijn

Winnaars Gouden Beker 2017

Heren Single

Winner Jeffrey Van Egdom                    

runner up : Niels Vanbergen

Dames Single

Winner Carine Dessein                         

runner up : Patricia de Peuter

Jongens

Winner Maringo Baes Jr.                        

runner up : Zyon Raman

Meisjes 

Winner Cassandra De Keyzer                  

runner up : Audrey Ysewijn

Aspiranten

Kyenta Ysewijn                          

 

Mix Koppel

Winner Mike De Decker / Patricia de Peuter

Runners up : Jeffrey Van Egdom / Dana Verhaegen

Dames Koppel

Winner Carine Dessein / Jill Desmedt

Runners up : Patricia de Peuter / Dana Verhaegen

Heren Koppel

Winners John Desreumaux / Tony Martinez      

Runners up : Niels Vanbergen / Bonné Wim

Winnaars Belgisch Kampioenschap 2018

Heren Single

   1ste plaats : De Vos Geert                         

   runner up : Martin Kersbeeck

Dames Single

   1ste plaats :  Dessein Carine

   runner up : Van Nieuwenhove Shana

G-darts

   1ste plaats : D'Hondt  Vincent                   

   Runner up : Martens Bernard (The Wizards)

Jongens

   1ste plaats : Raman Zyon                          

   runner up : Clauwaert Sven (Vincennes)

Meisjes 

   1ste plaats : Humblet Febe                        

   runner up : De Vuyst Femke

 Aspiranten

   1ste plaats : Kyenta Ysewijn        

                 

 Mix Koppel

   1ste plaats : Bjorn Vervloet / Patricia de Peuter

   runners up : Nick Mees / Jill Desmedt

 Dames Koppel

 1ste plaats : Kathy Geeraerts / Peggy Van Ballaert

 runners up : Carine Dessein / Jill Desmedt

Heren Koppel

 1ste plaats :  Andy Proost / Lauwen Gino     

 runners up : Didier De Vuyst / Marreel Geoffrey

 

  • 07/01/2018 15:00

    DC Smile 0 - 10 Vincennes

    Café Den Nieven Hertog
    Oudestraat 120
    2660 Hoboken
    Contactpersoon
    Lauwers Rudi
    0477/539.506


    Trppl ADB B 1-9 Los Amigos

    Café Sportif
    Frans Beirenslaan 327
    2150 Borsbeek

    Contactpersoon
    Caluwaert Billy
    0474/285.175

  • 11/03/2018 15:00

    Lucky Friends - Pirate 1

    Café Kapelleken
    Handelstraat 144
    1840 Malderen
    Contactpersoon :
    Karakut Sam
    0479/683.131

    Los Amigos - Muppets

    Zoeketuit - The Wizards
    Huis Ten Halve Kapelsestraat 201
    2950 Kapellen
    Contactpersoon :
    Desmedt Patrick 0468/180262

    Vincennes - Kantientje 3

  • Finaledag 27/05/2018 11:00